DotA Ladder Team

Раздел для наших кланов.

Сообщение Bunneh » 14 фев 2012, 02:09

Насправді я не хочу створювати клан, просто не знайшов більш відповідного форума. Все що мені потрібно - це ще 4 людини для стабільних ігор за графіком в доту. Просто втомився заходити в ігри і встигати переглянути % перемог моєї команди відносно рейтингу команди-суперника.
Коротко про себе:
1. Стаж гри в доту - більше 4 років, якщо не помиляюсь. Були перерви, і було багато. Починав грати з версії, приблизно 6.34 (якщо не помиляюсь) - ще в часи, коли не було геомансера чи владіміра, іммортал збирався і мав 3 чарджі, а рошан був імбою і не респоунився (і зливався соло течісом та найксом :umnik:), тоді ще в ельфа був тільки вангард.
2. Не позиціонуюсь, як "про", але граю непогано. Стиль гри - обережний, не агресивний. Інколи роблю дурниці. Поточний стат: 5742 птс за 31 гру (80% перемог), 0 лівів, 6 поразок.
3. Моя поточна спеціалізація: по-перше, рікімару; по-друге, шейкер. Також інколи беру зевса/расту/ліона/траксу/хускара. Можу грати і іншими, але надаю перевагу спеціалізації.
4. Намагаюсь завжди писати міси та моніторити мінімапу.

Яка мені потрібна команда:
1. Вік 20+ років. Сприймати не буквально - головне поводитись відповідно цьому віку. Мати високий рівень культури - не вживати нецензурну лексику чи кричати. Пам'ятати, що це гра, а ми всі люди.
2. Мати TeamSpeak/Mumble/Ventrillo та працюючий мікрофон з навушниками для швидкої та зручної координації. Розуміти українську мову (мою, адже я вживаю саме її), розмовляти чистою російською/українською/англійською мовами.
3. Не писати '-random' та не обирати персонажа за власним бажанням. Брати персонального спеціалізованого чара, який відповідає поточній, обраній більшістю або РЛом (я не претендую, та не знаю, чи треба він нам буде), схемі грі.
3. Не виходити з ігор до їхнього кінця. Також поважати суперника і пам'ятати першочергову задачу гри - зносити трон/дерево і якомога швидше, а не фармити фраги під фонтаном (тим самим затягуючи невдалу гру супернику та провокуючи лів). Не бекдорити в межах правил здорового глузду (особисто я бекдором вважаю атаку будь-якого тауеру чи трону, окрім фармових споруд на базі суперника, без доведення кріпів відповідного лайну; доведення кріпів до бараків одного лайну не дає права атакувати бараки іншого лайну; навіть, якщо всі кріпи були вбиті, атаку даного чекпоінта можна продовжувати; якщо будівля, окрім трону, має рівень здоров'я, що дозволяє супернику її добити, це автоматично надає право її добивати без доведення кріпів).
4. Поважати тіммейта - не пулити айтеми в разі дісконекту, не спитавши про це команду.
5. Не використовувати МХ. Мета гри - перемога. Перемога з МХ не є справжньою. Ключем до перемоги є не МХ, а спілкування та виконання.
6. Мати руки та мозок - бути здатним грати не однокнопочним персонажем. Мати зручні бінди на даггери/лотари/хекси/сайленс/дівузу тощо. Відчувати, коли треба лізти в бій, а коли зачекати. Не стояти під чужим тауером, коли вся чужа тіма або її частина відсутня на мінімапі. Не намагатись здобути фраг, а максимізувати свій аутпут/дпс у замісі, та вивести з бою найвразливіших/найнебезпечніших суперників якомога швидше. Не бути "рембо".
7. Можливість збиратись принаймні 3-4 рази на тиждень з 21:00 до 22:30 за Києвом. Час та дні підлягають обговоренню.

Мета цієї команди: топ птс, 99% перемог. Чиста та культурна гра. Якщо є бажаючі прийняти участь, які відповідають всім вимогам, - пишіть в лс.

For this post the author Bunneh thanked: 2
boss-_-shot (31 окт 2012, 22:27) • Rusik_Pusik (30 окт 2012, 23:08)
Аватара пользователя
Bunneh
Школота
Школота
 
Автор темы
Сообщения: 20
Зарегистрирован:
30 янв 2012, 00:09
Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times

Вернуться в WC3: Кланы сервера

Кто сейчас на конференции

Посетителей: 2, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 2 (находятся на конференции)
Этот раздел просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2